субота, 10 січня 2015 р.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

  З Новим Роком! В добрий час
Із Різдвом вітаєм Вас,
З веселою колядою і кутею запашною!
Щастя, миру Вам й добра
І дожити літ до ста!
Хай на Різдво колядка до Вас завітає,
І зірка вертепна над будинком засяє!
Теплом i любов'ю зігріє, Втілить в життя усі мрії!

У п’ятницю, 9 січня, в Будинку культури відбувся різдвяний вертеп, спільно із бібліотекою та будинком культури с.Рудня. Вечір розпочався із спільної молитви – співу тропаря Різдва Христового. Далі з вітальними словами до слухачів звернувся благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко, який підкреслив значимість свята Різдва Христового. 
   Репертуар концерту був різноманітним: різдвяні історії,  вертеп, колядки у виконанні місцевого церковного хору та хору будинку культури, віншування – все це було щиро та віддано передано до людей, що прийшли на свято. Також під час дійства відбувся виступ хору священиків благочиння під керівництвом протоієрея Сергія Савієвського. Традиційно посеред концерту були запрошені на сцену маленькі дітки, котрі розказували віршики та співали колядок, за що отримували солодощі.
   Окрасою вечора було виконання колядок “Свята ніч”  та “Спи Ісусе, спи” сопілкою та гітарою.     Під час проведення дійства було зібрано гроші на допомогу дітям сиротам.
  На завершення концерту настоятель місцевого храму священик Дмитрій Теравський подякував учасникам та присутнім за чудовий вечір та виразив надію і в подальшому не цуратися подібних заходів.
Немає коментарів:

Дописати коментар