понеділок, 2 жовтня 2017 р.

" Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти"

"Людина для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною" так сказав Василь Сухомлинський.


   З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, а також 1 жовтня - дня людей похилого віку у бібліотеці с.Рудня відбулося засідання клубу за інтересами " Рудняночка" та зустріч за круглим столом " Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти". Члени клубу привітали із професійним святом завідувачку бібліотекою с. Рудня Забокрицьку Галину Зіновіївну.

    


 " Життя коротке, поспішаймо людям літнього віку творити добро"Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність,уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді - це вимога для нас усіх. Такими хвилюючими словами розпочала захід завідувачка бібліотекою також вона усіх привітала з цим святом та закликала бути милосердними та чуйними один до одного!  На завершення зустрічі Валентина Олексюк подарувала такі віршовані рядки:


" О будьте добрими, О будьте добрі люди!Нарозтіж світу, двері відчиніть,На всі віки, на завше і повсюди,На цій землі святе добро творіть!Немає коментарів:

Дописати коментар