понеділок, 13 січня 2014 р.

" Засяяли ясно різдвяні вогні...."

    У суботу 11 січня  в Будинку культури с. Рудня спільно з учнями недільної школи та членами клубу за інтересами  " Джерельце", який діє при бібілотеці-філії с. Рудня відбувся різдвяний вечір . Вечір розпочався із спільної молитви - співу тропаря Різдва Христового. Далі з вітальними словами до слухачів звернувся благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко, який підкреслив значимість свята Різдва Христового. 
   Репертуар свята був різноманітним: різдвяні історії,  вертеп, колядки у виконанні місцевого церковного хору та хору будинку культури, віншування - все це було щиро та віддано передано до людей, що прийшли на свято. Також під час дійства відбувся виступ хору священиків благочиння під керівництвом протоієрея Сергія Савієвського. Традиційно посеред концерту були запрошені на сцену маленькі дітки, котрі розказували віршики та співали колядок, за що отримували солодощі. 
     Під час проведення дійства було зібрано гроші на допомогу дітям сиротам.
   На завершення вечора настоятель місцевого храму священик Дмитрій Теравський подякував учасникам та присутнім за чудовий вечір та виразив надію і в подальшому не цуратися подібних заходів.  

Немає коментарів:

Дописати коментар